Informacje

FORMO – PLAST jest firmą rodzinną, skupiającą swoją działalność wokół obszarów projektowania i produkcji wysokiej jakości form do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz usług w zakresie remontów i modernizacji form wtryskowych. Szeroki asortyment produktów o wysokich wymaganiach estetycznych, kierujemy zarówno do klientów polskich, jak i zagranicznych z branży RTV i AGD, budowlanej, motoryzacyjnej i ogrodniczej.

Proces projektowania i produkcji realizowany jest z wykorzystaniem najnowocześniejszego parku maszynowego, w oparciu o innowacyjne technologie wytwarzania, wieloletnie doświadczenie, najwyższą jakość surowców oraz kompetentną i wykwalifikowaną kadrę. Oferowane wyroby spełniają wysokie wymogi techniczne, dzięki czemu wyróżnia je trwałość, funkcjonalność oraz estetyka i precyzja wykonania.

Poprzez natychmiastową reakcję na zmieniające się potrzeby rynku, terminową realizację zamówień oraz bezpośredni kontakt z Klientem, staramy się umacniać wizerunek organizacji, spełniać coraz wyższe wymagania Klientów oraz zwiększać ich zaufanie.

Kierownictwo firmy FORMO - PLAST deklaruje zaangażowanie we wdrożenie, utrzymanie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000, który pomoże osiągnąć cel w postaci wysokiego poziomu zadowolenia naszych Klientów.